Infosector

Πρωτοπορία στα Συστήματα Επιχειρηματικού Λογισμικού

Θέσεις εργασίας

Στόχος μας στην Infosector αποτελεί η ενδυνάμωση της εταιρίας με ανθρώπους που μοιράζονται το όραμα και τη φιλοσοφία της για συνεχή βελτίωση των μεθόδων εκσυγχρονισμού και αυτοματοποίησης των εταιρικών διαδικασιών.

Αναζητάμε συνεργάτες που να διακρίνονται από υπευθυνότητα, δημιουργικότητα και θέληση για επαγγελματική εξέλιξη. Εάν πιστεύετε στο ομαδικό πνεύμα και στην καινοτομία, και διαθέτετε τις γνώσεις και την όρεξη για εργασία σε ένα σύγχρονο και δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον, δείτε τις διαθέσιμες θέσεις εργασίας και στείλτε το βιογραφικό σας.

Διαθέσιμες θέσεις εργασίας:

> ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ

Απαραίτητα Προσόντα:

Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης ή Πληροφορικής
Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου, πνεύμα συνεργασίας & ομαδικότητας
Καλές επικοινωνιακές δυνατότητες
Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
Διάθεση για μάθηση
Επιθυμητή προηγούμενη εμπειρία στον τομέα

Συνθήκες Εργασίας:

Πλήρη απασχόληση με ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών & έξτρα παροχών αναλόγως απόδοσης
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Εκπαίδευση & πιστοποιήσεις στις τελευταίες εξελίξεις στον τομέα
Γρήγορη εξέλιξη
Σταθερή, μόνιμη εργασία

Αρμοδιότητες:

Υλοποίηση & υποστήριξη εφαρμογών επιχειρηματικού λογισμικού

> Assistant Account Manager στον τομέα του System Integration

Ο ρόλος του θα είναι η δημιουργία & διατήρηση ισχυρών δεσμών συνεργασίας με τους στρατηγικούς πελάτες μας.
Θα πρέπει να διαχειρίζεται στη σχέση τους με την εταιρεία μας να ανιχνεύει τις μεταβαλλόμενες ανάγκες τους & να διευρύνει τη συνεργασία μαζί τους.
Επίσης θα πρέπει να διερευνά ενεργά νεες δυνητικές συνεργασίες.

Γνώσεις σε τεχνολογίες IT και επικοινωνιών
Άριστη γνώση αγγλικών σε γραπτό και προφορικό λόγο
Πολύ καλή γνώση MS Office

Επιθυμητά προσόντα:

Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
Εμπειρία σε εφαρμογές ERP/CRM
Πιστοποιήσεις marketing / πωλήσεων

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
Πολύ καλές δεξιότητες παρουσίασης
Ανεπτυγμένη κουλτούρα & ικανότητα εξυπηρέτησης πελατών
Ικανότητα διάγνωσης, ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων
Ομαδικό πνεύμα

Η εταιρία προσφέρει:

Άριστο εργασιακό περιβάλλον
Μεγάλες Προοπτικές εξέλιξης
Πολύ ικανοποιητική αμοιβή συνδεδεμένη με την απόδοση
Αποστολή CV

Για όλα τα βιογραφικά σημειώματα, τηρείται απόλυτη εχεμύθεια.